Aanzeggen einde huurovereenkomst

1495 Incl. BTW

Hebt u een tijdelijk huurcontract gesloten voor de verhuur van een woning? En loopt de huurtermijn bijna af, dan moet u op grond van artikel 7:271, lid 1, BW het einde van de huurovereenkomst aanzeggen. Dat u dat moet doen en wanneer u dat moet doen, dat legden we u al uit in een artikel hierover.

 

Wilt u meer weten? Wilt u bijvoorbeeld weten, wát u dan uw huurder moet laten weten in die brief? Dat kan door dit model te downloaden.